אודותנו

חברת אילון השקעות או בשמה המלא א.ס. אילון ייעוץ ושירותים פיננסים בע"מ, הוקמה בשנת 2009 על ידי צחי , אשר מכהן כיום כמנכ"ל החברה. משרדי אילון השקעות ממוקמים בבניין המרובע של מגדלי עזריאלי בדרך מנחם בגין 132 בתל אביב-יפו.

פעילות החברה הינה תחת רישיון ובאישור מטעם משרד האוצר ובכפוף לחוקי איסור הלבנת הון ומס הכנסה. חברת אילון השקעות פועלת רבות בתחום מתן הלוואות חוץ בנקאיות למגוון סקטורים של עובדים במדינה – הלוואות לשכירים, הלוואות לעובדי מדינה ואף הלוואות לעצמאיים. החברה מסייעת ומוצאת פתרונות על מנת לאפשר הלוואה מיידית ולכל מטרה.

הלקוחות של אילון השקעות יכולים ליהנות כיום ממגוון רחב של סל מוצרים הקשורים להלוואות חוץ בנקאיות. בין היתר, קיים מסלול שכירים ועובדי מדינה המאפשר הלוואה מיידית עד 20 אלף שקלים. מסלול פופולארי נוסף נוגע הוא מסלול עצמאים ובעלי עסקים, שמאפשר הלוואה מיידית עד 50 אלף שקלים.

ההלוואות באילון השקעות כוללות אישור מיידי ללא המתנה וללא דמי טיפול!

הלוואות לכל מטרה עם אילון השקעות

אילון השקעות פועלת להענקת הלוואות לכל מטרה, לרבות מימון רכב ומימון רכישת דירה. במקביל, החברה מחזיקה במסלולי הלוואה ללא בטחונות וגם הלוואה בריבית נמוכה. היתרון של עובדי החברה הוא הניסיון, השאיפה האמיתית לסייע לכל לקוח ולקוח, להבין את צרכיו ולבוא לקראתו. אילון השקעות היא נקודת הזינוק עבור רבים מכם – בעזרתנו תוכלו לעשות את הקפיצה לה אתם מחכים.

מלבד תחום ההלוואות, חברת אילון השקעות מתפרסת על תחומים פיננסים רבים אחרים, לרבות ניכיון צ'קים מסחריים, המרת מטבע חוץ, משכנתאות וגיוס משקיעים. החברה מונה כתריסר עובדים וביניהם עורך דין, כלכלנים, נציגי שירות למגזרים השונים וכן מערך נציגים בפריסה ארצית, המגיעים עד לבית העסק או לבית הלקוח.

בעת התקשרות עם חברת אילון השקעות מתבצע הליך פתיחת תיק (ללא עלות), אשר מבוצע בתוך 24 שעות בלבד, בצורה אמינה ודיסקרטית, על ידי כלכלנים ותיקים ומנוסים המעניקים שירות וייעוץ מניסיונם הרב. כמו כן, לאחר פתיחת התיק וקבלת אישור, מתואמת פגישה בהקדם האפשרי מול הלקוח על מנת להמשיך במתן השירות. חשוב לציין כי כל עסקה תלווה בחשבונית מס כחוק, אשר מהווה הוצאה מוכרת.